Magazine Palladium Magazine Palladium

Obsah

2018 Jaro / Léto - obal magazínu
Astro
Palladium Magazine

PŘÍZNIVÁ
OBDOBÍ

Jaké bude jaro a léto roku 2018? Hvězdy slibují, že nuda v žádném případě nehrozí. Postará se o to zejména Uran, který mezi květnem a listopadem poprvé od roku 1935 nakoukne do Býka. Překvapení přinese zejména v ekonomice.

BERAN

21. 3. – 20. 4.

Peníze? Kariéra? A z toho vyplývající život ve světle ramp? Konečně se můžete těšit na období, ve kterém se vám ve výše zmíněných oblastech podaří daleko víc, než jste doufali. S láskou to není tak zcela jednoduché. Zejména v  poslední červnové dekádě můžete usoudit, že by nebylo špatné změnit dosavadní přátelství za žhavou lásku. Vyzkoušejte to, ale uvědomte si, že to s sebou nese hodně rizik. S touhou po zásadní změně své kariéry počítejte v druhé májové dekádě. Než se však rozhodnete, že dosavadnímu šéfovi dáte na stůl výpověď, nejdříve si důkladně zjistěte, jak to na novém místě skutečně vypadá. Možná to není takové štěstí, jak se vám budoucí zaměstnavatel snaží namluvit. Stejně tak si dávejte pozor na osoby, které po vás chtějí půjčku nebo ručení. To, že nad vaším sektorem dluhů a peněz bdí sám Jupiter, ještě neznamená, že jim musíte vyhovět.

 

BÝK

21. 4. – 21. 5.

Co se týče citů, nemusíte naštěstí dlouho čekat. První šance na vylepšení vašeho citového života vás čeká ve druhé dubnové dekádě. Budete mít víc štěstí, než si zasloužíte. Neriskujte a nevrhejte se bezhlavě do románků. Podobné dobrodružství by se vám nemuselo vyplatit. Člověk, kvůli němuž byste rozbili svůj život, by nebyl zdaleka takovým přístavem pohody a klidu, jak jste si vysnili. V práci se budete častěji, než je vám milé, dostávat do situací, kdy na vás šéf deleguje veškerou odpovědnost, ale nedá vám žádné nástroje, abyste ji mohli vykonávat. Vy si však i v této situaci dokážete poradit. Koncem června si velmi dobře rozmyslete, zda poskytnete protekci člověku, který je sice vaším dobrým známým, ale jinak žádnou kvalifikaci nemá. Když mu vyhovíte, bude to jasná cesta k maléru. Nezapomínejte ani na lékaře. Návštěvu zubaře před dovolenou berte jako povinnost!

 

BLÍŽENCI

22. 5. – 21. 6.

Máte pocit, že jste v poslední době měli samé problémy v citech? Toto období bude probíhat jinak. Nudy se bát nemusíte. Zatímco si ostatní stěžují, že na ně láska zapomněla, vy si na nedostatek přízně opačného pohlaví stěžovat nemůžete. Ctitelů je spousta. Zásadní nebezpečí hrozí v poslední červencové dekádě, kdy zapomenete na veškerý rozum a budete nemoudře riskovat. Nenamlouvejte si, že si dokážete držet odstup. Stačí kulisa horké noci a šumu moře a vy zapomenete na veškeré rady, které tak štědře rozdáváte svým přátelům. Alespoň si slibte, že až do podzimu nebudete ve svém životě nic zásadního měnit. V práci to zpočátku bude rutinní a nezajímavé. Změna přijde až mezi 29. červnem a 8. zářím. Dostáváte šance, o nichž jste vždy snili. Možná by bylo dobré, kdybyste odložili dovolenou. V době, kdy se kolem vás děje tolik zajímavých věcí, byste si ji stejně neužili.

 

RAK

22. 6. – 22. 7.

Vytoužená stabilizace v lásce je na obzoru! Nastoupí na přelomu května a června. Je zajímavé, že jde o období, kdy se nemusíte o nic snažit. S tím, že byste mohli žít spolu, přijde sám partner. Vy však posuňte celou záležitost o level výš a nabídněte mu rovnou sňatek. Nejdříve bude překvapený, ale pak uzná, že je to vlastně super nápad. Vy byste však měli trvat na tom, abyste před oltář šli co možná nejdříve. Netrvejte na okázalé svatbě. Bylo by to jen zbytečné utrácení peněz. Co se týče financí, čeká vás vynikající jaro, korunované druhou červnovou dekádou. Šance na práci, ve které se nepaběrkuje, ale opravdu vydělává, je enormně vysoká, především mezi 13. červnem a 10. červencem. Pro peníze, které v tomto období vyděláte, a které vám navíc i bez průtahů pošlou na účet, najdete vhodné uplatnění ve druhé polovině srpna. Pokud sháníte vhodnou nemovitost, neváhejte a kupujte. Investovat můžete i do zdraví. Pobyt v lázních vám udělá moc dobře!

 

 

LEV

23. 7. – 22. 8.

Všechno nebudete mít hned, ale přesto si můžete být jistí, že se na vás osud široce usměje. Zásadní přelom nastane mezi 13. červnem a 10. červencem. Ctitelů bude spousta, ale nemůžete čekat, že to tak zůstane navždycky. Bylo by dobré, abyste si v této době vybrali jednoho, jemuž dáte šanci. Měl by to být člověk, který řekne, že mu záleží na stabilním vztahu a založení rodiny. Neodpovědných ctitelů, kterým jde jen o zábavu, jste už měli dost! Posuny ohledně kariéry si plánujte na červenec a srpen. Merkur prochází vaším znamením a dává vám šance, o nichž ostatní jen sní. Vy si však hlídejte, abyste nešli pod cenu. O mzdě a dalších benefitech vyjednávejte korektně, nicméně tvrdě. Získáte víc, než si umíte představit. Ohledně zdraví je to jasné od začátku do konce. Saturn, který ve vašem sektoru zdraví dlouhodobě pobývá, vás nutí ke strohému dodržování všech lékařských pokynů – a vám nezbude než poslouchat.

 

PANNA

23. 8. – 22. 9.

Kde je psáno, že pravá láska musí začínat motýly v břiše a ohňostrojem citů? Připusťte si, že patříte k lidem, kteří si své ctitele musí nejdříve pořádně proklepnout. Na jaře se změníte v detektiva, který svého vyvoleného důkladně prozkoumá, vyslechne všechny klepy, které o něm kolují, a teprve pak se rozhodne, že mu navrhne společný život. Dejte si však pozor na zdroje, z nichž své poznatky čerpáte. Je možné, že narazíte na lidi, kteří vám schválně poskytnou zavádějící a falešné informace. Ptejte se, ale uvědomte si, že konečné rozhodnutí je jen na vás. Stejně opatrní musíte být ohledně kariéry. Šance, která se vám nabízí v první zářijové dekádě, připomíná spíše vzdušný zámek než realitu. Než se rozhodnete, že práci změníte, chtějte záruky a vyžadujte konkrétní informace. Ohledně zdraví je to s vámi naprosto skvělé. Při případných potížích konečně najdete lékaře, který přijde na to, co vám doopravdy je, a něco s tím udělá.

 

VÁHY

23. 9. – 23. 10.

Nastává období rychlých změn a nudit se rozhodně nebudete. Přesto vám žádná zbrklá rozhodnutí nehrozí. První šance na pozitivní posuny přijdou mezi 24. dubnem a 19. květnem. Konečně máte možnost narazit na člověka, který vás nebude jen přitahovat, ale s nímž si máte i o čem povídat. Následně (mezi 16. květnem a 13. srpnem) na vás bude působit Mars z vašeho sektoru lásky a romantiky a s veškerou energií se postará, abyste si léto náležitě užili. Počítejte s tím, že bude sice hodně flirtů, ale taky hodně žárlivosti. Potíže můžete mít s partnerem, který nechápe, že mezi lidmi opačného pohlaví můžete mít kamarády. Zamyslet se musíte i nad tím, co se děje v práci. Pokud máte pocit, že jste podhodnocení a že si zasloužíte víc, neváhejte a hledejte jiné místo. Ohledně zdraví je potřeba, abyste si dávali pozor na žaludek a trávení vůbec. Uvědomte si, že vaše psychika trávením reaguje na všechno, co se děje, udržujte ji proto v rovnováze.

 

ŠTÍR

24. 10. – 22. 11.

Hlavně si z lásky a ze zamilovaných nedělejte legraci. Můžete si sice myslet, že vám se něco takového jako nešťastná láska přihodit nemůže, ale opak je pravdou. První vlna lásek přišla mezi 11. únorem a 6. březnem. Lásek bude spíše více než méně, a vy nevíte, kterou si vybrat. Obezřetnost je na místě mezi 31. březnem a 24. dubnem. Venuše prochází vaším partnerským sektorem a vy zjišťujete, že si se svým partnerem nesmíte beztrestně pohrávat – pokud ovšem nechcete váš vztah ohrožovat. Co se práce a peněz týče, není se čeho bát. Práci a možnost ukázat, co ve vás je, máte. O peníze se bát nemusíte, protože přijdou. Občas projevíte sklon ke zbytečnému utrácení. V takovém případě zasáhne váš partner, který si vezme finance na starost. Vy máte naštěstí rozum a hádat se s ním nebudete. Ohledně zdraví je jen potřeba, abyste si nemysleli, že musíte trhat rekordy. Když budete jednat uvážlivě, bude to lepší.

 

STŘELEC

23. 11. – 21. 12.

Štěstí v lásce? Po období, kdy se vám láska s přátelstvím pletla tak důkladně, že jste vlastně ani pořádně nevěděli, co prožíváte, máte v této oblasti konečně jasno. Chcete lásku, a taky ji dostanete! Na první signály se můžete těšit ve druhé polovině března. Ve vašem sektoru lásek a romantiky pobývá Venuše, která vám do života přivádí jednoho zajímavého člověka za druhým. Další příznivé období nastává mezi 24. dubnem a 19. květnem. Pokud hodláte svůj život stabilizovat a dát své lásce zákonný rámec, klidně nechte zaznít svatební zvony. Budete na to mít dost času, protože v oblasti kariéry se po vás chce spíše zdrženlivost. Štěstí a přízeň mocných vám sice nechybí, ale váš rozvoj probíhá spíše skrytě. Výjimkou jsou dny mezi 6. a 22. zářím, kdy je vhodné účastnit se výběrových řízení. Myslete na své zdraví. Nenechte si vnutit dostihové tempo – a to ať v práci, na silnici, nebo v běžném životě. Vaše zdraví je cenné, tak neriskujte.

 

KOZOROH

22. 12. – 20. 1.

Přiznejte si, že občas přemýšlíte, proč ostatním lidem dělá láska problémy, když vy sami své partnerské vztahy zvládáte naprosto hladce. Žádné velké překvapení vám nepřinese ani toto období. Mezi 19. květnem a 13. červnem se sice někdo může objevit, půjde ale o vztah, který je založený spíše na společných zájmech a porozumění než na výbuchu vášní. Společným zájmům se budete věnovat tak dlouho, až zjistíte, že jste pro sebe nepostradatelní. Při vašem štěstí je navíc docela možné, že si najdete partnera stejné profese, se kterým se budete vzájemně podporovat. Zpočátku sice půjde vše pomalu, ale vy si zase můžete být jistí, že výsledky budou vynikající. S penězi to tak snadné nebude. Předem si domluvte, kolik a hlavně kdy za svou práci dostanete. Dá vám to jistotu, bez níž existovat nelze.

 

VODNÁŘ

21. 1. – 20. 2.

Počítejte s tím, že vaše city nenechají nikoho chladným. Vaši bývalí partneři budou naštvaní, že po nich netruchlíte. Ti, které jste odmítli, mají zase pocit, že jste dali šanci někomu, kdo si vás nezaslouží. A rodiče se budou bát, aby vám váš nový objev nezkazil život. Naštěstí jde o období, které trvá zhruba od poloviny března do poloviny května. Pak všichni výše uvedení pochopí, že s vámi nehnou, a přestanou se snažit. Vaše city se potom ustálí v první červencové dekádě. Rozhodnete se, koho chcete, a taky ho získáte. Stěžovat si nemůžete ani na práci a profesní nabídky. Nabídek je hodně a jsou opravdu kvalitní. Jediná potíž je v tom, že musíte neustále něco kontrolovat. Peněz dostanete tolik, že si za ně budete moci dopřát báječnou dovolenou. Jde o příležitost, kterou byste měli využít. Podpoříte si tím imunitu a posílíte psychiku.

 

RYBY

21. 2. – 20. 3.

O tom, že vaše city nejsou nikdy jednoznačné, natož aby byly jasné a přehledné, víte své. V období, na jehož prahu stojíte, to jiné nebude. Zvláště zajímavá bude v tomto směru druhá polovina května a první polovina června. Lásky budete sbírat nejen v české kotlině, ale i v bližší či vzdálenější cizině. O to, aby byl zmatek ještě větší, se postará vaše bývalá láska. Ta se zaktivizuje mezi 10. červencem a 7. srpnem. Bude chtít, abyste se k sobě vrátili, a naprosto nechápe, že vy něco takového v úmyslu nemáte. Co se týče peněz a kariéry, musíte bez váhání chytit příležitost za pačesy. Šance, které se nebudou opakovat, přijdou mezi 6. březnem a 13. květnem. Práce budete mít hodně a peněz, které za ni dostanete, víc, než čekáte. Přesto dávejte pozor, abyste utráceli s rozumem. Na své zdraví si musíte dávat pozor zejména v červenci a v srpnu. Nepřeceňujte své síly. Vaše tělo potřebuje letní odpočinek a vy byste mu ho měli dopřát.

Zpět na obsah