Magazine Palladium Magazine Palladium

Obsah

2018 Jaro / Léto - obal magazínu
PALLADIUM

NOVINKY PALLADIA

NOVÉ PRODEJNY, KIOSKY A RESTAURACE

Přijměte pozvání do nových prodejen, restaurace a kiosku a na zajímavé akce v PALLADIU.

Palladium Magazine

THAI-THAI & RAMEN

Nově otevřená restaurace Thai-
-Thai & Ramen v PALLADIU ve stylu
thajské ulice kombinuje to nejlepší
z asijské kuchyně. V nabídce najdete
autentický výběr specialit připravovaných
v otevřené kuchyni japonskými
a thajskými kuchaři. Přijďte si
pochutnat do PALLADIA na patro +2
do Thai-Thai & Ramen.

Palladium Magazine

ARMANI EXCHANGE

Světoznámou italskou značku GIORGIO ARMANI asi netřeba představovat. Vznikla již v roce 1974 a dnes pod ní najdete nejen módu, kosmetiku, parfémy, ale i hotely atd. Vzhledem k množství značek, které již pod sebou dům ARMANI sdružuje, se management rozhodl pro zjednodušení a některé značky pro příští kolekce sloučil. A to se dotklo i prodejny Armani Jeans v PALLADIU, která se v březnu přeměnila na Armani Exchange. Tato značka totiž zatím byla k dostání jen v Americe! Dobrá zpráva je, že jarní a letní kolekce Armani Exchange je moc krásná a slušivá. No, podívejte se a vyzkoušejte sami. Prodejnu najdete v PALLADIU na patře +1.

 

PALLADIUM na sociálních sítích

 

Sledujte nejnovější trendy ze světa módy, kosmetiky, zdraví a životního stylu. Sledujte PALLADIUM na Facebooku, Instagramu a také na blogu, který má zbrusu nový look!

AKCE V PALLADIU

 

SHOPPING FEVER

13. – 15. 4. 2018

 

DEN MATEK

13. 5. 2018

 

KONEC ŠKOLNÍHO

29. 6. 2018

 

DNY MARIANNE

14. – 16. 9. 2018

 

NAROZENINY

PALLADIA

19. – 21. 10. 2018

Palladium Magazine

ROZŠÍŘENÍ PRODEJNY PROFIMED

Koncept profesionální péče o zuby a trendy kosmetiky v PALLADIU již potřetí zvětšuje svůj obchod. Letošní jarní úprava z něho udělá jednu z největších poboček sítě a do vzdušného interiéru se tak konečně vejde vše, co Profimed svým klientům nabízí. Současně s novým prostorem bude Profimed představovat také několik technologicky nejvyspělejších značek zubní kosmetiky a zcela novou přírodní péči pro děti.

Palladium Magazine

BROW EXPRESS

Brow Express je tady, aby usnadnil život všem zaneprázdněným dámám, ale i mužům. Všem, kteří ve spěchu velkoměsta nemůžou ztrácet čas laickou domácí úpravou obočí. Odborníci v kiosku Brow Express v PALLADIU na patře +1 vám obočí upraví tak, že bude nejen vypadat perfektně, ale hlavně vydrží takto perfektní velmi dlouho. Brow Express je prvním kioskem v Praze, který nabízí kromě obvyklých technik depilace obočí i vytrhávání obočí pomocí nití a jeho tónování Hennou. Vyzkoušejte některou z nabízených služeb tohoto kiosku, který ví vše o obočí!

Zpět na obsah